Šárka Řeháková

O Mně

Fitness instruktor - wellness konzultant
Instruktor aerobiku
Instruktor FCCT (functional core circuit training) - kruhových tréninků
Instruktor FLOWIN, TRX, BOSU
Instruktor lyžování stupeň - "C"

Jmenuji se Šárka Řeháková. Narodila jsem se v Praze a již od dětství se věnuji sportu, který mě provází životem a je pro mě také velkou a důležitou součástí života.

Začala jsem sportovní gymnastikou, po které jsem přestoupila na kolektivní sport a začala hrát mezinárodní házenou za Bohemians Praha, kde jsem dosahovala dorosteneckých ligových výsledků. Po házené jsem se opět začala věnovat individuálním sportům, jako je tenis, ve kterém jsem hrála okresní přebor, lyžování, které do dnes vyučuji a předávám zkušenosti s licencí instruktor lyžování stupeň "C".

Dále se věnuji cyklistice, potápění, in-line a hlavně velkou část mého sportovního zaměření věnuji právě fitness a wellness cvičení, kterému se věnuji 15 let.

Kvalifikaci v oboru trenérství jsem získala v roce 2005 u ACI - akreditovaného vzdělávacího zařízení České asociace Sport pro všechny.

Dále jsem získala osvědčení na cvičení Syndromu pánevního dna a cvičení těhotných žen v r. 2009 u trenérské školy Petra Stacha.

Jsem vyškolena pro cvičení FCCT (functional core circuit training) kruhový trénink, TRX, FLOWIN.

Nedílnou součástí zdravého životního stylu a cvičení ve fitness je zdravá strava, kterou sleduji a konzultuji s mými klienty od počátku cvičení. O výživě a jejím průběhu se stále vzdělávám ve spolupráci s dietologem pro IKEM Mgr. Pavlem Suchánkem.

Pod jeho záštitou jsem jedna z lektorů, kteří se podílejí na projektu IKEM Hubneme s pohybem. Pomáháme ženám ve věku od 20-ti do 70-ti let s nadváhou, učit je zařadit pohyb a zdravé stravovací návyky do jejich života.

To vše je jak pod stálým naším lektorským dohledem, tak pod dohledem lékařů s IKEMu.


© 2010 Šárka Řeháková Created by Micropro Software & Design by Ondřej Košťál