Šárka Řeháková

Služby

Nejdůležitější je udělat první krok…
Nebojte se začít…

Přijdte na úvodní konzultaci a cvičení zdarma…

Osobní trénik přímo u Vás doma

Přijedu za Vámi do vašeho domásího prostředí i s pomůckami na cvičení.


FCCT - (functional core circuit training) Speciální kruhový trénink
Zábavná a efektivní kondiční forma skupinového tréninku na získání pevného středu těla společně s rozvojem silových a vytrvalostních schopností pro zlepšení kondice, držení těla a odstranění bolesti zad.
Při cvičení využíváme cvičební pomůcky:
BOSU, FLOWIN, TRX, STEPY, FITBALL, OVERBALL, VOLNÉ ČINKY A MNOHO DALŠÍCH…

Toto skupinové cvičení je opět vytvořeno zábavnou formou pro zlepšení kondice a redukce váhy s ohledem na daný věk a případné zdravotní problémy.

Osobní trénik v privátním fitness

Jen pro klienta s trenérem.

BOSU® Balance Trainer

BOSU Balance Trainer je velmi oblíbená cvičební pomůcka určená k účinnému zpevnění svalů celého těla a to včetně hlubokého kosterního svalstva zajišťujícího správné držení těla. BOSU Balance Trainer se používá oboustranně jak vypouklou tak plochou stranou, je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, na domácí kondiční trénink, rehabilitace i pro špičkové sportovce.

Pravidelným cvičením na BOSU Balance traineru dochází ke zlepšení koordinace pohybu, držení těla a k zeštíhlení procvičovných partií, dynamické aerobní cvičení má pak samozřejmě vliv i na kardiovaskulární systém a účinně se podílí na spalování tuku.

V naší nabídce najdete jak originální BOSU Balance trainer, tak i levnější napodobeninu BOSA step, která ale není tak kvalitní. Je ze slabšího materiálu, má menší průměr a je jinak tvarovaná.

TRX - revoluční metoda cvičení

Co takhle na chvíli zapojit do Vašeho tréninku váhu Vašeho těla jako hlavního odporu pro intenzitu Vašeho tréninku?

Pojďte dnes společně s námi vyzkoušet TRX, unikátní novinku vstupující na český trh, která si ve světě již své pevné místo vydobyla. Velmi jednoduchá pomůcka, která je složena pouze ze dvou pevných popruhů nastavitelné délky a madel pro ruce či pro nohy.

TRX lze zavěsit kamkoliv. Za konstrukci ve Vaší posilovně, na fotbalovou branku či za větev ve Vašem parku nebo dokonce za dveře ve Vašem bytě. S TRX můžete provádět nekonečné množství cviků, kdy jedinou intenzitou je úhel Vašeho těla oproti závěsnému bodu a Vaše tělesná hmotnost. TRX lze využít pro Váš trénink v posilovně nebo zabalit s sebou na cestu či výlet. Po celou dobu cvičení na TRX je vždy cvičeno pouze s váhou vlastního těla a to ve všech třech rovinách pohybu, což je nejoptimálnější pro komplexní uplatnění pravidel funkčního tréninku. Intenzitu lze však také zvýšit či snížit změnou postoje cvičence oproti závěsnému bodu. Je neuvěřitelné jak posunutí těla o pouhých pár centimetrů změní intenzitu prováděného prvku. V každý okamžik či po každém opakování si lze intenzitu velmi snadno přenastavit. Čím jsme níže pod závěsným bodem, tím se intenzita zvyšuje a naopak. Nejlepší intenzita je taková, abychom vnímali, že posledních pár opakování je prováděno téměř do úplného vyčerpání svalové síly.

Cvičení na TRX se může zdát jako velmi snadné, ale opak je však pravdou. TRX byl vyvinut americkými vojenskými, speciálními jednotkami, kteří TRX hojně využívají při svých trénincích na svých základnách i mimo ně. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat při svých trénincích, ale zejména zapojí svaly o kterých jste doposud nevěděli. Při provádění každého cviku je maximálně aktivováno stabilizační svalstvo a jsou zachovány všechna pravidla funkčního tréninku.

Flowin

Moderní tréninkový systém pocházející ze Švédska, který byl vyvinut v prostředí vrcholových desetibojařů. FLOWIN dokáže plně nahradit veškeré fitness aktivity. Je založen na přirozených a plynulých pohybech bez doskoků a zatížení kloubů.


© 2010 Šárka Řeháková Created by Micropro Software & Design by Ondřej Košťál